کارگاه هاست و دامنه

به علت بروزرسانی سرفصل‌ها در حال حاضر امکان ثبت‌نام وجود ندارد. به زودی سرفصل‌های جدید دوره منتشر و از طریق صفحه اینستاگرام من اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام خواهد شد.

همچنین می‌توانید اطلاعات خود را در کادر زیر وارد کنید تا بعد از به‌روزرسانی و انتشار دوره‌ی جدید، مستقیماً به شما اطلاع دهم.

در پایان این دوره جدای از بهبود عملکرد فنی‌تان، دامنه‌ها و هاست‌های خود را بسیار به‌صرفه‌تر مدیریت خواهید کرد. شما یاد خواهید گرفت که از حداقل دامنه‌ها و هاست‌ها بیشترین استفاده‌ی ممکن را بکنید.

این فرآیند، منجر به صرفه‌جویی اقتصادی شما در هزینه‌های دامنه و هاست می‌شود. به نحوی که مبلغ صرفه‌جویی شما در این هزینه‌ها طی یک یا دوره بیشتر از شهریه‌ی شما برای این دوره خواهد شد.

1 دیدگاه برای کارگاه هاست و دامنه

  1. سعید معصومی

    با تجربه ای که از سایر دوره های استاد میثم عربی دارم، مطمئنم که این کارگاه هم بسیار مفید خواهد بود. ب آقای عربی عزیز بی صبرانه منتظر انتشار این دوره هستیم. فقط کاش برگزاریش مثل کارگاه ساخت اپلیکیشن سایت خیلی طول نکشه :/>

دیدگاه خود را بنویسید

پرسش‌های دانشجویان و پاسخ‌های من

    من رسما هیچی از هاست و دامنه نمیدونم. ولی به خاطر شرکتمون مجبورم اطلاعات قابل قبولی توی این زمینه کسب کنم. آیا این دوره برای من (که توی این زمینه کاملا صفرم) هم مناسبه؟
  1. س من رسما هیچی از هاست و دامنه نمیدونم. ولی به خاطر شرکتمون مجبورم اطلاعات قابل قبولی توی این زمینه...... ادامه مطلب
    پرسیده شده در پنج‌شنبه 4 اسفند 1401 15:12
    ج بله. توی این دوره کاملاً از صفر شروع می‌کنیم. در پایان هم به تسلط قابل قبولی توی این حوزه می‌رسید.

من را از طریق ایمیل در جریان پاسخ به این سؤال بگذارید.
به شماره ۰۹۱۲۷۲۵۱۰۴۵ پیام دهید. خیلی زود به شما پاسخ خواهیم داد.
لطفاً بدون هماهنگی با این شماره تماس تلفنی نگیرید.
به آدرس meysam.arabi@outlook.com ایمیل بزنید. در کمتر از ۴ ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود.