قوانین و مقررات سایت «میثم عربی»

عضویت و یا خرید از سایت به منزله‌ی مطالعه و قبول قوانین و مقررات زیر است.

بند ۱ – عضویت در سایت

عضویت در سایت میثم عربی رایگان است. عضویت در سایت به منزله‌ی ثبت‌نام در دوره‌‌ها نیست؛ بلکه کاربر بعد از عضویت در (یا ورود به) سایت باید نسبت به ثبت‌نام در دوره آموزشی مد نظر اقدام کند (مانند خرید یک محصول از یک سایت فروشگاهی که کاربر ابتدا ثبت‌نام و سپس خرید خود را انجام می‌دهد).

بند ۲ – ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی

فرایند خرید و ثبت‌نام دوره‌های حضوری و غیرحضوری از سایت توسط کاربر به این شرح است:
کاربر فرم مربوط به دوره را پر کرده و در نهایت پرداخت را به صورت آنلاین انجام می‌دهد. پس از پرداخت موفق، سایت پیامی مبنی بر تأیید ثبت‌نام به کاربر نشان می‌دهد. این پیام به شماره موبایل کاربر نیز ارسال می‌شود.

لازم است کاربر اطلاعات خود خصوصاً شماره موبایل را صحیح وارد کند.

بند ۳ – اطلاعات تماس کاربر

چنان‌چه هنگام ثبت‌نام در دوره‌های حضوری، خریدار عمداً یا سهواً هنگام وارد کردن اطلاعات تماس (ایمیل و موبایل) دچار اشتباه شود و ادمین سایت میثم عربی نتواند برای دوره‌ای که کاربر در آن ثبت‌نام کرده با وی تماس بگیرد، مسؤولیت آن به طور کامل متوجه خریدار خواهد بود.

در این حالت، من امکان بازگشت وجه به کاربر یا ارایه‌ی سرویس مجدد بدون دریافت هزینه را ندارم.

بند ۴ – هزینه‌های شفاف

من مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی محصولات، کلیه‌ی هزینه‌هایی که برای خرید محصول بر عهده‌ی مشتری است و اطلاعاتی از این قبیل را به صورت شفاف در صفحه‌ی مربوط به هر محصول قرار می‌دهم تا کاربر با آگاهی کامل نسبت به خرید خود اقدام کند.

بند ۵ – جابجایی کلاس حضوری

ظرفیت کلاس‌های حضوری مشخص و محدود هستند. حضور حتی یک نفر بیشتر از حد استاندارد در کلاس خط قرمز من است. کاربر در صورتی که نتواند از کلاس خود استفاده کند، به هیچ عنوان امکان حضور در کلاسی دیگر را ندارد.

با همین توضیح، آوردن همراه به کلاس (حتی برای یک دقیقه) ممنوع است.

بند ۶ – انصراف از شرکت در یک دوره‌ی حضوری

در صورتی که هفت روز یا بیشتر به شروع دوره مانده باشد، مبلغ ۳۰٪ از شهریه‌ی کل از مبلغ پرداختی کاربر کسر و باقی مبلغ به وی مسترد می‌شود.

در صورتی که کمتر از ۷ روز به شروع دوره مانده باشد، ۵۰٪ از شهریه‌ی کل از پرداختی کاربر کسر و باقی مبلغ به کاربر مسترد می‌شود.

در صورتی که دوره شروع شده باشد (حتی اگر کاربر در هیچ کدام از جلسات برگزار شده شرکت نکرده باشد) انصراف کاربر از حضور در دوره همراه با استرداد هزینه به وی نخواهد بود.

لطفاً پس از اطمینان کافی نسبت به ثبت‌نام و پرداخت شهریه اقدام کنید.

تبصره – امکان تبدیل یک دوره‌ی حضوری به غیرحضوری با درخواست هنرجو و تنها با موافقت آموزشگاه امکان‌پذیر خواهد بود. موافقت آموزشگاه بسته به عوامل مختلفی دارد. درنتیجه صرف ارایه‌ی این درخواست از سمت کاربر، به منزله‌ی قبول آن توسط آموزشگاه نیست.

بند ۷ – انصراف از حضور در یک دوره‌ی غیرحضوری

با توجه به باز شدن یک جای آموزش‌های دوره‌های غیرحضوری برای کاربر، عملاً امکان پذیرفتن انصراف و بازگشت شهریه‌ی کاربران وجود ندارد.

لطفاً پس از اطمینان کافی نسبت به ثبت‌نام و پرداخت شهریه اقدام کنید.

تبصره – امکان تبدیل یک دوره‌ی غیرحضوری به حضوری با درخواست هنرجو و تنها با موافقت آموزشگاه امکان‌پذیر خواهد بود. موافقت آموزشگاه بسته به عوامل مختلفی دارد. درنتیجه صرف ارایه‌ی این درخواست از سمت کاربر، به منزله‌ی قبول آن توسط آموزشگاه نیست.

بند ۸ – حق امتیاز

حق امتیاز کلیه‌ی آموزش‌ها و محصولات موجود در این سایت برای میثم عربی محفوظ و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از آن ممنوع است. البته استفاده به صورت بخشی از مطالب (حداکثر ۳۵% از هر مطلب) و با ذکر عنوان و لینک به منبع بلامانع است.

همچنین کاربر با خرید از سایت از لحاظ اخلاقی و شرعی متعهد می‌شود ویدیوهای آموزشی تولیدی این مجموعه را به هیچ نحوی (رایگان، غیر رایگان و…) در اختیار کسی نگذارد. این مورد شامل حال افراد خانواده (فقط اعضای درجه یک خانواده) نمی‌شود.

بند ۹ – اختلال در سایت

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود در فرآیند خرید مشکلی ایجاد شود، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. در این مواقع مورد پیش آمده از طریق تماس تلفنی، فرم آنلاین بخش تماس با من در سایت و یا ارتباط با من در تلگرام، قابل پیگیری است. من رسیدگی به این موارد را در اولویت کاری خود قرار می‌دهم.

بند ۱۰ – اظهار نظر در سایت

کاربر نباید در بخش نظرات سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

چنانچه هر یک از کاربران این بند را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از خدمات من را از دست می‌دهد.

بند ۱۱ – جمع‌آوری اطلاعات

هنرجویان دوره‌های حضوری به هیچ عنوان حق جمع‌آوری دیتابیس (مثلاً شماره تلفن، تلگرام، آی‌دی اینستاگرام، ایمیل و… بیشتر از یک سوم افراد کلاس) را ندارند. به تبع همین قانون ایجاد گروه‌های تلگرامی، واتس‌اپی و… بین هنرجویان اکیداً ممنوع است. در صورت مشاهده‌ی چنین مواردی آموزشگاه حق دارد ارایه خدمات به خاطیان را متوقف کند.

آخرین بروزرسانی:‌ ۲۰ فروردین ۱۳۹۷