• مشاوره و کلاس خصوصی

  اشتباه نکنید. مشاوره بگیرید.

  انسان عاقل از تجربه‌های خودش درس می‌گیرد و انسان باهوش از تجربه‌های دیگران.

  گاهی یک اشتباه در کسب‌وکار اینترنتی‌مان ممکن است ما را دچار آسیبی کند که جبران آن نیاز به صرف هزینه چند صد هزار و یا حتی چند میلیون تومان داشته باشد.

  گاهی یک اشتباه در کسب‌وکار اینترنتی‌مان ممکن است ما را دچار آسیبی کند که جبران آن نیاز به صرف هزینه چند صد هزار و یا حتی چند میلیون تومان داشته باشد.

  من؛ میثم عربی، آماده هستم تا پاسخگوی نیازهای شما در زمینه‌های طراحی سایت، کسب‌وکارهای اینترنتی، استارتاپ‌ و... باشم.

  همچنین در صورتی که برای پروژه‌های طراحی و نیز چاپی خود به مشورت نیاز دارید، من می‌توانم به صورت تخصصی شما را راهنمایی کنم.

 • مشاوره‌های آنلاین بنا به میل کاربر به صورت تلفنی یا تماس تصویری انجام می‌شود. همچنین امکان ریموت به دسکتاپ نیز وجود دارد.
 • توجه: در صورتی که می‌خواهید از ابتدا تا انتهای یک پروژه را در قالب جلسات مشاوره و با همکاری ما انجام دهید، برای پروژه‌ی شما برآورد قیمت جداگانه انجام می‌شود. این برآورد قیمت متفاوت با قیمت‌های درج شده در بالا است.
 • مشاوره‌ی شما دقیقاً در چه موردی است؟
  برای این که جلسه‌ی مشاوره‌ی سودمندی داشته باشیم، لازم است که به این سؤال دقیق و با جزییات پاسخ دهید.
  با بررسی توضیحات شما ما تصمیم می‌گیریم که آیا امکان ارایه‌ی مشاوره‌ای سودمند به شما را داریم یا خیر. همچنین توضیح دقیق شما باعث می‌شود تا قبل از جلسه موردتان را بررسی کرده و جلسه را با کیفیت بهتری برگزار کنیم.
  لطفا از درج عبارت کلی جداً خودداری کرده و توضیحات خود را دقیق بنویسید.
 • در مشاوره‌های حضوری، جلسات صرفاً در آموزشگاه ما برگزار می‌شود.

  زمان برگزاری مشاوره‌های حضوری توافقی است. لطفا قبل از پر کردن این فرم و پرداخت وجه، در مورد زمان‌هایی که امکان تشکیل کلاس وجود دارد، هماهنگی‌های مقدماتی را به عمل آورید.

  در صورتی که بخش «موضوع مشاوره» را به درستی پر نکنید، امکان کنسل کردن جلسه از طرف ما وجود دارد. در صورتی هم که جلسه کنسل نشد، اما کیفیت لازم را نداشت، مسؤولیت آن متوجه خودتان است.

 • 0 تومان