اطلاعات تماس میثم عربی

فرم تماس


آدرس آموزشگاه میثم عربی: میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر جنوبی، کوچه‌ی مهدیزاده

راهنمای مسیریابی تا دفتر آموزشگاه میثم عربی

مترو

پیاده روی تا آموزشگاه:
حدود ۳ دقیقه

خود را به نزدیک‌ترین ایستگاه مترو برسانید و در نهایت در ایستگاه انقلاب پیاده شوید. ایستگاه مترو انقلاب در خط زرد (خط ۴) قرار دارد.
اگر به مسیر مسلط نیستید، می‌توانید نقشه متروی تهران را در این لینک ببینید تا راحت‌ترین مسیر را برای رسیدن به ایستگاه متروی انقلاب پیدا کنید. همچنین زمان‌بندی حرکت قطارها را نیز در این لینک می‌توانید مشاهده کنید.

ایستگاه متروی انقلاب ۲ خروجی دارد: یکی به اسم جمالزاده که شما را به سمت غرب میدان انقلاب و دیگری به اسم دانشگاه تهران که شما را به سمت شرق میدان انقلاب می‌برد.
این که از کدام خروجی خارج شوید، بستگی به حال و هوای شما دارد. اگر می‌خواهید سریع‌تر برسید، خروجی جمالزاده را انتخاب کنید. اما اگر می‌خواهید از مسیر لذت ببرید، خروجی دانشگاه تهران را انتخاب کنید. خروجی دانشگاه تهران شما را در مسیر تعدادی از مغازه‌های کتاب‌فروشی و دستفروش‌های کتاب‌های ممنوعه و کم‌یاب قرار می‌دهد که قدم‌زدن در بین آن‌ها لطف خودش را دارد.

BRT

پیاده روی تا آموزشگاه:
حدود ۲ دقیقه

ایستگاه BRT میدان انقلاب در خط سراسری شرق به غرب تهران (یعنی خط ۱) قرار دارد. اگر به یکی از خیابان‌های دماوند، انقلاب یا آزادی نزدیک هستید، شاید استفاده از بی‌آرتی بهترین گزینه برای شما باشد. تمام ایستگاه‌های بی‌آرتی موجود در این خیابان‌ها شما را مستقیماً به میدان انقلاب می‌رسانند.

خط ۱ بی‌آرتی تقریباً با تمام خطوط دیگر بی‌آرتی تلاقی دارد. این یعنی اگر شما در محدوده‌ی خط ۱ بی‌آرتی نیستید، اما ایستگاه بی‌آرتی دیگری به شما نزدیک است، می‌توانید توسط همان خط بی‌آرتی، خود را به خط ۱ برسانید و از آن‌جا به میدان انقلاب بیاید.
برای مسیریابی دقیق ایستگاه‌های بی‌آرتی، روی این لینک کلیک کنید تا نقشه‌ی تمام خطوط و ایستگاه‌های بی‌آرتی تهران را ببینید.

تاکسی

پیاده روی تا آموزشگاه:
حدود ۳ دقیقه

اگر زمان مراجعه‌ی شما به دفتر من در ساعت‌های شلوغ و پر رفت‌وآمد روز است، شاید ترجیح بدهید از شلوغی مترو و بی‌آرتی دوری کنید و با تاکسی به میدان انقلاب بیایید. خوشبختانه از اکثر نقاط تهران تاکسی مستقیم برای میدان انقلاب وجود دارد.

از میدان انقلاب (جایی که تاکسی شما را پیاده می‌کند) تا دفتر کار من، کمتر از ۱ دقیقه راه است. پس نیازی نیست که مجدداً تاکسی سوار شوید. چند قدم از سمت راست به پایین بیاید، به مقصد می‌رسید.

ماشین شخصی

پیاده روی تا آموزشگاه:
بسته به جای پارک بین ۱ تا ۷ دقیقه

دفتر کار من فقط در محدوده‌ی طرح آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) است. پس لازم نیست به طرح ترافیک اصلی ورود کنید. جای پارک هم در روزهای کاری به سختی پیدا می‌‌شود. اگر کوچه‌های اطراف دفتر را کمی پایین و بالا کنید، قطعاً جای پارک می‌کنید؛ اما ممکن است حتی تا ۱۵-۱۰ دقیقه وقت شما گرفته شود.

اما روزهای تعطیل به راحتی می‌توانید جای پارک پیدا کنید. تجربه به ما نشان داده که روزهای تعطیل می‌توانید کنار خیابان کارگر جنوبی هم پارک کنید. ما چند سال است که روزهای جمعه و سایر تعطیلات رسمی ماشین خود را کنار کارگر جنوبی پارک می‌کنیم و تا به حال جریمه نشده‌ایم. اما از آنجایی که در حاشیه‌ی این خیابان، پارک ممنوع است این کار را با مسؤولیت خودتان انجام دهید. البته همان‌طور که گفتیم در کوچه‌های اطراف دفتر هم روزهای تعطیل جای پارک به راحتی پیدا می‌شود.

اگر تمایل داشتید، می‌توانید از پارکینگ طبقاتی کاوه هم استفاده کنید. این پارکینگ حدود ۷ دقیقه تا دفتر پیاده روی دارد. محل این پارکینگ نیز خارج از محدوده‌ی طرح ترافیک اصلی و واقع در محدوده‌ی طرح آلودگی هوا است. این پارکینگ بزرگ برای ۵۰۰ ماشین ظرفیت دارد و از ساعت ۶ تا ۲۴ خدمات‌رسانی می‌کند. برای مشاهده‌ی موقعیت این پارکینگ در گوگل‌مپ روی این لینک کلیک کنید.

اخطار!

لطفاً با دقت بخوانید.

عموماً شما مجبور می‌شوید از ابتدای خیابان کارگار جنوبی تا دفتر را پیاده بیایید. حتماً حواستان باشد که از سمت راست خیابان به سمت پایین (یعنی به طرف دفتر) بیایید. اگر از سمت چپ، خیابان کارگر جنوبی را به پایین بیاید، نرده‌های وسط خیابان مانع رد شدن شما از خیابان می‌شوند و باید مسیر زیادی را اضافه‌تر بروید، دور بزنید و باز به بالا برگردید.

لوکیشن دفتر در مسیریاب‌ها

با کلیک روی آیکون‌های زیر، بهترین مسیرها از موقعیت فعلی‌تان تا دفتر را به صورت خودکار ببینید.

لوکیشن دفتر در طرح‌های ترافیکی

با کلیک روی دکمه‌ی زیر، محدوده‌ی طرح‌های ترافیک اصلی و آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) را بررسی کنید.

محدوده‌ی طرح

دوست دارید درباره «خیابان کارگر جنوبی» چیزهای جالبی بخوانید؟