مینی دوره آموزش UI و UX

این مینی دوره به نرم‌افزار Adobe XD اختصاص دارد و در حین آموزش این نرم‌افزار نکات زیادی در موردی طراحی رابط کاربری (UI) و طراحی تجربه‌ی کاربری (UX) گفته می‌شود.

این دوره به صورت حضوری و غیرحضوری ارایه می‌شود. شروع هر ۲ دوره‌ی حضوری و غیرحضوری از ابتدای اردیبهشت ماه (به شرط رفع بحران کرونا) خواهد بود. شهریه‌ی دوره‌های حضوری و غیرحضوری یکسان است.

دوره غیرحضوری (۹۹۹ هزار تومان)

در مینی دوره آموزش UI و UX در رابطه با قوانین رابط کاربری و تحربه کاربری صحبت می‌کنیم. سپس سراغ نرم‌افزار قدرتمند Adobe XD می‌رویم تا به کمک آن طرح‌های خود را خیلی سریع پیاده‌سازی کنیم.

نرم‌افزار Adobe XD برای طراحی ظاهر (UI) سایت و اپلیکیشن موبایل به کار می‌رود.

شما به کمک این نرم‌افزار می‌توانید مثلاً ظاهر یک سایت را طراحی کنید و اگر با همه چیز آن اوکی بودید، آن موقع نسبت به اجرای طرحتان با یک CMS (مثلاً وردپرس) یا با زبان‌های برنامه‌نویسی اقدام کنید. به این ترتیب هم در وقت شما صرفه‌جویی زیادی می‌شود و هم در نهایت می‌توانید طرح خلاقانه‌تری داشته باشید.

برای گرافیست‌ها دانستن نرم‌افزار Adobe XD در کنار فتوشاپ و ایلاستریتور و نیز دانستن مباحث طراحی رابط کاربری و تجربه‌ی به عنوان یک الزام تلقی می‌شود. شما تمام این موارد را می‌توانید در این مینی دوره آموزش UI و UX یاد بگیرید.

نوع دوره

حضوری, غیرحضوری

طول دوره

۶ ساعت (۲ جلسه)

مدت زمان هر جلسه

۳ ساعت

1 دیدگاه برای مینی دوره آموزش UI و UX

  1. رضا قمریاری

    من این دوره رو چند سال پیش به صورت حضوری پیش استاد میثم عربی شرکت کردم و بینهایت راضی بودم. دوره در عین کوتاهی بسیار کاربردی و جذاب بود. اون موقع دوره به صورت غیرحضوری ارائه نمی‌شد و فقط حضوری بود. خوشحالم که الآن غیرحضوریش هم قابل خریده.

دیدگاه خود را بنویسید

به آدرس meysam.arabi@outlook.com ایمیل بزنید. در کمتر از ۴ ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود.