۶ پلاگین نقد و بررسی محصول

زمان مطالعه: 5 دقیقه

استفاده از پلاگین نقد و بررسی محصول

به دنبال بهترین پلاگین نقد و بررسی محصول در وردپرس هستید؟ اگر مرتباً نقد و بررسی محصولات خود را با جزییات به سایتتان اضافه می‌کنید، بهتر است از یک پلاگین نقد و بررسی محصولات استفاده کنید که با سئو هم سازگار باشد.

در این آموزش بهترین پلاگین‌های نقد و بررسی محصولات را برایتان گلچین کرده‌ایم.

چرا از پلاگین نقد و بررسی محصول استفاده کنیم؟

وقتی می‌خواهید چیزی بخرید، چی‌کار می‌کنید؟ احتمالاً مثل بیشتر مردم نقد و بررسی محصول را می‌خوانید و موارد مختلف را مقایسه می‌کنید. به همین دلیل است که سایت‌های نقد و بررسی مشهور زیادی مانند Yelp, TripAdvisor, Rotten Tomatoesو… ایجاد شده‌اند.

حتی آمازون بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جهان نقد و بررسی‌های محصولات را به شکل برجسته ارایه می‌دهد. بسیاری از صاحبان سایت‌های وردپرسی نقد و بررسی محصولات را برای کسب درآمد آنلاین درج می‌کنند. کمپانی به برخی از آن‌ها مستقیماً به خاطر نقد و بررسی پول می‌دهد. در حالی که برخی دیگر به واسطه‌ی بازاریابی وابسته کسب درآمد می‌کنند.

می‌توانید نقد و بررسی یک محصول را در قالب یک پست وبلاگی (نوشته/مطلب) منتشر کنید. اما باید بدانید یک پست وبلاگی ساده از فرمت نقد و بررسی محصول که توسط موتورهای جست و جو پشتیبانی می‌شود، استفاده نمی‌کنند. یعنی مطلب شما در نتیجه‌ی سرچ نقد و بررسی بالا نمی‌آید.

پلاگین نقد و بررسی محصول

برای سئوی بهتر باید نقد و بررسی خود را با فرمت schema.org rich snippets بنویسید. یک پلاگین نقد و بررسی محصول کمک می‌کند به راحتی یک نقد و بررسی سازگار با سئو و موتورهای جستجو بنویسید که ظاهر زیبایی هم در سایت شما داشته باشد.

خب بیایید نگاهی به بهترین پلاگین‌های نقد و بررسی محصولات برای وردپرس بیاندازیم…

۱- پلاگین WP Product Review Pro

پلاگین نقد و بررسی محصول

پلاگین wp product review pro یک پلاگین نقد و بررسی محصول در وردپرس و یکی از بهترین‌های آن‌ها است. پلاگین wp product review pro با یک بخش تنظیمات دقیق به شما امکان می‌دهد که انتخاب کنید چطور می‌خواهید نقد و بررسی‌ها را در سایتتان مدیریت کنید و نمایش دهید.

افزودن نقد و بررسی یک محصول، کاملاً ساده است. هنگام نوشتن یک پست وبلاگی به راحتی گزینه‌ی نقد و بررسی محصول را انتخاب کنید و پلاگین همه‌ی تنظیمات لازم را برای نوشتن نقد و بررسی به شما نشان خواهد داد.

می‌توانید نقد و بررسی خود را به ویژگی‌های مختلف تقسیم بندی کنید. می‌توانید به نقد و بررسی خود، عکس و نقاط مثبت و منفی و… اضافه کنید. امکان نمایش نقد و بررسی در ناحیه نوار ابزارک‌های نوار کناری نیز وجود دارد. همچنین می‌توانید از آن برای جمع‌آوری نقد و بررسی‌های کاربران نیز استفاده کنید.

با این کار به کاربر امکان می‌دهید نقد و بررسی و امتیاز دهی به محصول را به کامنت خود اضافه کند. تمامی نقد و بررسی‌ها در فرمت schema.org rich snippet برای حداکثر بازدهی سئو نمایش داده می‌شوند.

مشاهده‌ی صفحه‌ی این محصول در سایت توسعه دهنده

۲- پلاگین All In One Schema RichSsnippets

پلاگین نقد و بررسی محصولات

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم نقد و بررسی‌های شما باید به شکلی مناسب با سئو سازگاری داشته باشند. پلاگین All in one schema rich snippets به شما این امکان را می‌دهد که انواع مختلف پست را با فرمت rich snippets format بنویسید، به طوری که شامل نقد و بررسی محصولات شما باشند.

هنگام نوشتن یک پست وبلاگی به سادگی گزینه «نقد و بررسی آیتم» را از منوی کشویی انتخاب کنید تا پلاگین گزینه‌های نقد و بررسی مانند نام نویسنده، نام محصول، امتیازدهی با ستاره و… را به شما نشان دهد.

پلاگین All in one schema rich snippets این اطلاعات را زیر پست شما با المان‌های سازگار با سئو نمایش می‌دهد. این پلاگین همچنین می‌تواند برای افزودن مقاله‌ها، محصولات، دستورالعمل‌ها، نرم افزار و… استفاده شود.

مشاهده‌ی صفحه این پلاگین در سایت وردپرس

۳- پلاگین نقد و بررسی محصول WP Review Pro

پلاگین wp review pro
پلاگین wp review pro هم یک پلاگین عالی برای افزودن نقد و بررسی محصولات در وردپرس است. همچنین بسیار مناسب افراد مبتدی و استفاده از آن بسیار ساده است.
پس از فعال‌سازی به آسانی یک پست جدید بنویسید و نوع نقد و بررسی را انتخاب کنید.

این پلاگین از سه نوع امتیازدهی ستاره‌ای، نطقه‌ای و درصدی پشتیبانی می‌کند. می‌توانید همچنین برای هر ویژگی محصول امتیازدهی جداگانه اضافه کنید. این پلاگین از امتیازدهی به محصول توسط کاربر نیز پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب کاربر به سادگی می‌تواند شخصاً به محصول امتیاز دهد.

پلاگین wp review pro دارای یک بخش گزینه‌های طراحی پلاگین می‌باشد که از طریق آن می‌توانید برای بخش نقد و بررسی رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید که با رنگ قالبتان هم هماهنگ باشد.

مشاهده‌ی صفحه این پلاگین در سایت توسعه دهنده

۴- پلاگین نقد و بررسی محصول Rich Reviews

پلاگین rich reviews
Rich reviews پلاگین رایگان ساده‌ای است که به شما امکان می‌دهد برای محصولات، خدمات یا سایت‌ها نقد و بررسی بنویسید. همچنین به کاربران شما هم اجازه‌ی نوشتن نقد و بررسی می‌دهد. پلاگین rich reviews برای نمایش نقد و بررسی‌ها از شورت‌کد استفاده می‌کند.

شما می‌توانید نقد و بررسی‌ها را در هر قسمت سایتتان مانند نوشته‌ها، برگه‌ها یا ابزارک‌های نوار کناری نمایش دهید. در صورتی که نقد و بررسی‌های کاربران را جمع‌آوری می‌کنید، این پلاگین به شما امکان می‌دهد قبل از انتشار، آن‌ها را به صورت دستی تأیید کنید. پنل تنظیمات این پلاگین با یک دستورالعمل دقیق همراه است.

این پنل کاملاً برای شما توضیح می‌دهد چگونه از آن استفاده کنید.

مشاهده‌ی صفحه این پلاگین در سایت وردپرس

۵- پلاگین نقد و بررسی محصول WP Customer Review

پلاگین wp customer review
با پلاگین wp customer review می‌توانید برای محصول خود نقد و بررسی بنویسید. علاوه بر آن می‌توانید نقد و بررسی مشتریان را هم جمع‌آوری کنید.

ابتدا پلاگین wp customer review را نصب و فعال کنید. سپس یک نوشته را که در آن می‌خواهید نقد و بررسی محصول اضافه کنید، ویرایش کنید و گزینه‌های نقد و بررسی را چک کنید. بعد به برگه Reviews » All Reviews رفته و روی add new کلیک کنید.

حالا می‌توانید نوشته مورد نظر را انتخاب و نقد و بررسی خود را به آن اضافه کنید. پلاگین wp customer review امکان فعال کردن نقد و بررسی کاربران را هم دارد. به این ترتیب می‌توانید نقد و بررسی کاربران را تأیید و منتشر کنید.

پلاگین wp customer review همچنین این امکان را می‌دهد که نقد و بررسی‌ها را شخصی‌سازی کنید. خبر خوب این که برگه‌ی دستورالعمل دقیق پلاگین هم در آن موجود است.

مشاهده‌ی صفحه این پلاگین در سایت وردپرس

۶- پلاگین نقد و بررسی محصول Site Reviews

پلاگین site reviews
پلاگین site reviews امکان جمع‌آوری نقد و بررسی کاربران را درباره محصول، خدمات یا کسب و کار محلیتان فراهم می‌کند. پلاگین Site reviews دارای یک برگه تنظیمات ساده است که از طریق آن می‌توانید کنترل کنید که می‌خواهید چطور نقد و بررسی‌ها را کنار هم بگذارید و منتشر کنید. شکل نقد و بررسی را می‌توانید شخصی‌سازی کنید و با استفاده از شورت‌کد هر جای سایت که خواستید نمایش دهید. به طور کلی نمایش نقد و بررسی را می‌توانید با شورت کد دست‌کاری کنید.

پلاگین site reviews در صفحه ویرایش نوشته یک کادر کدگذاری دارد که استفاده از آن بسیار ساده است و به صورت دستی می‌توانید نقد و بررسی و خلاصه‌ی نقد و بررسی را منتشر و ظاهر آن را ویرایش کنید.

مشاهده‌ی صفحه این پلاگین در سایت وردپرس

اگر قصد بهینه‌سازی بخش نقد و بررسی محصولات را دارید، فقط از یکی از پلاگین‌های معرفی شده استفاده کنید و از نصب همزمان چند پلاگین برای این کار اجتناب کنید. شاید بد نباشد نگاهی به مطلب آموزشی چند تعداد پلاگین‌ها در وردپرس بیندازید.

در صورتی که ابهام یا سؤالی دارید، کامنت بذارید و بپرسید. خیلی سریع بهتون جواب میدم و بعد بهتون ایمیل می‌زنم و اطلاع میدم که جواب رو چک کنید.

نظر کاربران در مورد مطلب: «۶ پلاگین نقد و بررسی محصول»

    • میثم عربی:

      سلام
      فارغ از این که زبانشون فارسی هست یا نیست با سایت‌هایی که محتوای فارسی دارند سازگارند و نمایششون راست چینه. اکثرشون هم فارسی شده است، اما اگه جایی از پلاگین فارسی نشده بود می‌تونید به کمک پلاگین loco translate اون قسمت رو هم خودتون فارسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به شماره ۰۹۱۲۷۲۵۱۰۴۵ پیام دهید. خیلی زود به شما پاسخ خواهیم داد.
لطفاً بدون هماهنگی با این شماره تماس تلفنی نگیرید.
به آدرس meysam.arabi@outlook.com ایمیل بزنید. در کمتر از ۴ ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود.