پکیج فایل‌های گرافیکی

این مجموعه شامل یک سورس بزرگ گرافیکی است که به صورت کاملاً منظم در دسته‌های مختلف، مرتب شده‌اند. شما تقریباً برای تمام نیازهایتان می‌توانید یک فایل گرافیکی جذاب در این سورس پیدا کنید و مطابق نیازتان آن را شخصی‌سازی کنید.

به علت حجم بالای این مجموعه، تحویل آن فقط به صورت حضوری در دفتر گروه آموزشی F1 و از طریق کپی روی هارد شخصی شما می‌باشد.

افزودن به سبد خرید (۳۴۹ هزار تومان)

امروزه فایل‌ها و طرح‌های آماده‌ی لایه‌باز گرافیکی، اصلی‌ترین و ضروری‌ترین ابزار هر گرافیستی است.

به جای این که طرح گرافیکی مورد نیاز خود را از ابتدا شروع به طراحی کنید، یک طرح گرافیکی آماده و لایه‌باز را انتخاب کنید و روی آن کار کنید. عبارات را به راحتی چند کلیک با عبارات مدنظر خود تغییر دهید و طراحی کلی را نیز مطابق میل خود شخصی‌سازی کنید.

به عنوان مثال، طراحی یک پوستر چند روز زمان یک گرافیست را می‌گیرد؛ اما با استفاده از پوسترهای گرافیکی لایه‌باز، طراح می‌تواند ظرف یکی دو ساعت پوستر مورد نیاز را آماده کند و اطمینان داشته‌باشد که کیفیت این پوستر از پوستری که خودش می‌خواست از صفر نسبت به طراحی آن اقدام کند، بالاتر است.

فرض کنید شما به طراحی یک ست کامل اداری نیاز دارید. کافی است به فولدر «سورس گرافیکی« و از آن جا به فولدر «ست اداری» مراجعه کنید. پیش‌نمایش‌ها (تصاویر jpg) را ببینید و هر کدام را که پسند کردید، فایل لایه‌باز آن را نیز از همان پوشه بردارید و فرآیند شخصی‌سازی طرح را آغاز کنید.

در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد محتوای این سورس گرافیکی ارزشمند کسب کنید.

محبوب‌ترین نوع از انواع فایل‌های گرافیکی، فایل‌های لایه‌باز PSD هستند. این فایل‌ها مخصوص نرم‌افزار قدرتمند فتوشاپ بوده و کلیدواژه‌ی لایه‌باز به انعطاف بالای این فرمت گرافیکی در مقابل شخصی‌سازی گرافیست‌ها اشاره دارد.

در فایل‌های گرافیکی لایه‌باز شما قادر هستید تا تمامی متون، تصاویر، افکت‌ها و در کل تمامی اجزای تشکیل دهنده‌ی یک فایل گرافیکی را مطابق با نیاز خود شخصی‌سازی کنید و تغییر دهید.

این نوع از فرمت گرافیکی در صعنت طراحی حرف اول را می‌زند.

اجرای طرح‌های گرافیکی بسیار بسیار زمان‌بر هستند. به همین علت طراحان از فایل‌های گرافیکی آماده و شخصی‌سازی آن‌ها در جهت پیشبرد مقاصدشان استفاده می‌کنند.

در این سورس گرافیکی بیش از ۲۰۰۰ طرح گرافیکی به همراه پیش‌نمایش آن‌ها (جهت پیمایش سریع‌تر) قرار دارد.

این طرح‌ها در بیشتر از ۲۰ گروه مختلف دسته‌بندی شده‌اند تا استفاده از آن‌ها در نهایت سرعت و سادگی باشد.

نمونه‌ی اولیه‌ی یک طرح کارت ویزیت:

کارت ویزیت

همین فایل پس از صرف ۱ دقیقه زمان:

کارت ویزیت لایه باز

موکاپ‌ها یکی از جذاب‌ترین نوع از انواع فایل‌های گرافیکی هستند. این فایل‌ها در نرم‌افزار فتوشاپ و به صورت psd ایجاد می‌شوند.

گرافیست‌ها از موکاپ برای دمو کردن کارهای خود استفاده می‌کنند. موکاپ برخلاف فایل طراحی که یک طرح است، صرفاً یک موقعیت است. مثلاً موقعیت یک بروشور روی میز در کنار سایر لوازم روی میز، در حالی که نور آفتاب نیز در اتاق تابیده است.

در صورتی که چنین موقعیتی را در قالب یک موکاپ در اختیار داشته باشید، می‌توانید به سادگی چند کلیک، تصویر بروشور این صحنه را با تصویر بروشور خودتان جابجا کنید. در این عملیات تمامی افکت‌های بروشور اصلی، نورپردازی روی بروشور، تا خوردگی بروشور و… حفظ می‌شوند. گویی که واقعاً بروشور شما آن‌جا بوده و شما از آن عکاسی کرده‌اید، درحالی که بروشور شما هنوز چاپ هم نشده است.

یک گرافیست به جای این که بروشور خود را به صورت یک عکس معمولی به مشتری خود نشان دهد، آن را در قالب یک موکاپ بروشور ارایه (دمو) می‌کند. دموی کار تحت یک موکاپ، بسیار جذاب و خیره کننده است.

در این سورس موکاپ بیش از ۱۰۰۰ طرح گرافیکی به همراه پیش‌نمایش آن‌ها (جهت پیمایش سریع‌تر) قرار دارد.

این طرح‌ها در بیشتر از ۲۵ گروه مختلف دسته‌بندی شده‌اند تا استفاده از آن‌ها در نهایت سرعت و سادگی باشد.

نمونه‌ی اولیه‌ی دو طرح موکاپ کارت ویزیت:

موکاپ

 

موکاپ 

همین فایل‌ها پس از صرف ۱ دقیقه زمان برای هر کدام:

موکاپ کارت ویزیت

موکاپ کارت ویزیت

فایل‌های گرافیکی وکتور نیز نوعی از فایل‌های گرافیکی لایه‌باز هستند که در ده سال اخیر محبوبیتی وصف‌ناشدنی پیدا کرده‌اند.

قابلیت ادیت فایل‌های وکتور بسیار بیشتر و جزیی‌تر از هر نوع فایل گرافیکی دیگری است.

این نوع از فایل‌ها به خاطر ساختار خاصی که دارند، حجم فوق‌العاده کمی دارند. حجم یک فایل گرافیکی وکتور حدود یک بیستم فایل گرافیکی مشابه در سایر نرم‌افزارهاست.

فایل‌های وکتور که بیشتر با فرمت EPS, Ai و CDR شناخته می‌شوند، در نرم‌افزار های Illustrators و Corel Draw به صورت کاملاً لایه‌باز قابل اجرا هستند.

در این نوع از فایل‌ها طراح می‌تواند تمام تغییرات مد نظر خود را اعم از جابجایی طرح‌ها، تغییر رنگ، حذف و… را روی فایل اعمال نماید. در این فایل ها به لطف برداری بودن ساخختار وکتورها، می‌توان بدون ذره‌ای کاهش کیفیت، طرح خود را حتی به وسعت یک بیلبورد بزرگ نیز تغییر سایز داد.

بسیاری از گرافیست‌هایی که به فتوشاپ مسلط هستند، به دلیل عدم شناخت برنامه‌های برداری مانند Illustrators و Corel Draw قید کار با فایل‌های وکتور را می‌زنند. این در حالی است که فایل‌های بی‌نظیر وکتور در برنامه‌ی فتوشاپ نیز به صورت لایه باز قابل استفاده است.

در این سورس موکاپ بیش از ۲۷۰۰۰ طرح گرافیکی به همراه پیش‌نمایش آن‌ها (جهت پیمایش سریع‌تر) قرار دارد.

این طرح‌ها در ۳۰ گروه مختلف دسته‌بندی شده‌اند تا استفاده از آن‌ها در نهایت سرعت و سادگی باشد.

بسته‌بندی و جعبه‌سازی یکی از پرسودترین بخش‌های صنعت طراحی و چاپ است. این کار در عین حال یکی از سخت‌ترین و حساس‌ترین قسمت‌های این صنعت سودمند نیز می‌باشد. یک اشتباه کوچک در محاسبه‌ی طراحی بسته‌بندی یا ساخت جعبه‌ی مورد نظر می‌تواند کل کار را به اصطلاح «باطله» کند.

یکی از حساسیت‌های موجود در طراحی بسته‌بندی‌ها و جعبه‌ها، مسأله‌ای به نام خط تیغ و خط تا است.
خط تیغ یعنی جاهایی که کار باید بعد از طراحی توسط دایکات یا لترپرس برش بخورد.
خط تا نیز یعنی انداختن یک خط واقعی (به کمک فشار دستگاه و نه با جوهر) روی کارهای چاپ شده، به نحوی که کارگر بسته‌بند به کمک آن خطوط بتواند جعبه را درست و باکیفیت تا کند.
چیزی که این سورس را ارزشمند می‌کند، مشخص شدن خطوط تیغ و نیز خطوط تا در هر یک از فایل‌های گرافیکی مربوطه است.

در این سورس بسته‌بندی و جعبه، ۱۳۵ طرح گرافیکی به همراه پیش‌نمایش آن‌ها (جهت پیمایش سریع‌تر) قرار دارد.

یک سورس از ایده‌های خلاقانه‌ی اجرا شده جهت ایده گرفتن.

شاید شما یک گرافیست خوب باشید که به تمامی نرم‌افزارهای گرافیکی مسلط نیز هستید؛ اما وقتی پای کار طراحی می‌نشینید، ایده‌ای برای اجرا ندارید.

بین اهالی فن مرسوم است که این جور مواقع به طراح گفته می‌شود باید یک مدتی «کار ببینی». این کار دیدن یعنی مشاهده‌ی کارهای گرافیکی دیگران و ایده گرفتن از آن‌ها. این کار باعث می‌شود ذهن شما خلاق شده و کم‌کم علاوه بر دانش نرم‌افزار، زبان طراحی را نیز یاد بگیرد.

یک سورس حرفه‌ای از ایده‌های خلاقانه‌ی اجرا شده توسط دیگر گرافیست‌ها می‌تواند شما را در ایده پردازی بهتر یاری کند.

این ایده‌ها همه به صورت jpg بوده و صرفاً برای ایده‌گرفتن و ایده‌پردازی هستند.

در این سورس بیش از ۷۰٫۰۰۰ ایده‌ی خلاقانه به صورت دسته‌بندی شده قرار دارد.

نرم‌افزار فتوشاپ این قابلیت را دارد که با نصب یک سری الحاقیات، ویژگی‌های آن افزایش پیدا کند. ما به این الحاقیات در کل «باندل فتوشاپ» می‌گوییم. باندل‌های فتوشاپ در چندین نوع مختلف عرضه می‌شوند که در ادامه مهم‌ترین آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

اکشن‌های فتوشاپ به مجموعه دستورها و کارهای از قبل ایجاد شده در فتوشاپ گفته می‌شود.

اکشن‌های فتوشاپ در واقع نوعی از افکت‌های آماده هستند. این افکت‌ها با سادگی چند کلیک روی طرح شما پیاده شده و تصاویرتان را به یک شاهکار زیبا و منحصربه‌فرد بدل می‌کنند.

به کمک اکشن‌های فتوشاپ شما می‌توانید افکت‌هایی که خلق آن‌ها نیاز به ساعت‌ها کار دارد را تنها در چند ثانیه ایجاد و روی طرح‌های گرافیکی‌تان اعمال کنید.

در این سورس گرافیکی برای شما ۵۰ اکشن حرفه‌ای و کاربردی را با وسواس خاصی دست‌چین و آماده کرده‌ایم.

براش به معنای قلمو دقیقاً همان‌کاری را در فتوشاپ می‌کند که یک قلموی واقعی در نقاشی.

به کمک براش‌های گوناگون می‌توانید قابلیت‌های فتوشاپ خود را ارتقا داده و با کیفیت بهتری نسبت به خلق تصاویر گرافیکی خود اقدام کنید.

در این سورس گرافیکی برای شما ۷۰ براش حرفه‌ای و کاربردی را با وسواس خاصی دست‌چین و آماده کرده‌ایم.

استایل‌ها را شاید بتوان بسیار شبیه به اکشن‌ها دانست، با این تفاوت که اکشن‌ها بیشتر برای تصاویر به کار می‌روند؛ ولی استایل‌ها بیشتر برای نوشته‌ها.

به کمک استایل‌ها می‌توانید نوشته‌های خود را از لحاظ گرافیکی و بصری به شدت جذاب کنید.

در این سورس گرافیکی برای شما ۳۰ استایل فونت حرفه‌ای و کاربردی را با وسواس خاصی دست‌چین و آماده کرده‌ایم.

حجم سورس:

حدود ۳۷۰ گیگ

تعداد فایل‌ها:

۶۴ هزار آیتم

فرمت‌های موجود:

PSD, AI, CDR, ATN, ABR, JPG, TTF

قابلیت ویرایش:

دارد

1 دیدگاه برای پکیج فایل‌های گرافیکی

  1. رضا قمریاری

    آیا امکان دریافت فایل‌ها به صورت حضوری هم وجود داره؟ یا فقط قابلیت دانلود داره؟

    • میثم عربی

      اتفاقاً دریافت فایل‌ها تنها به صورت حضوری امکان داره. به علت حجم بسیار بالای فایل‌ها، ما اون‌ها رو روی سرور قرار ندادیم و درنتیجه امکان دانلود وجود نداره.

دیدگاه خود را بنویسید

به آدرس meysam.arabi@outlook.com ایمیل بزنید. در کمتر از ۴ ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود.