خدمات میثم عربی

طراحی سایت

طراحی سایت یکی از خدمات اصلی من است. من انواع سایت فروشگاهی، شرکتی، آموزشی، شخصی و… را  با استانداردهای جهانی و البته با قیمتی منصفانه برای شما طراحی می‌کنم.

اطلاعات بیشتر

سایت‌یار

اگر در پروژه‌تان با مشکل مواجه شدید یا نیاز به مشورت داشتید، من در بخش سایت‌یار آماده‌ام تا به شما کمک کنم. من این کار را سریع و با قیمت‌هایی کاملاً شفاف و البته اقتصادی انجام می‌دهم.

اطلاعات بیشتر

دریافت ای‌نماد

ای‌نماد لازمه‌ی هر کسب‌وکار آنلاینی است. اما همان قدر که داشتن آن ضروری‌ست، گرفتن آن هم پر دردسر و طولانی است. من می‌توانم در یک زمان فوق‌العاده کوتاه برای فروشگاه اینترنتی شما ای‌نماد بگیرم.

اطلاعات بیشتر

کارآموزی طراحی سایت

بهترین شرایط برای یادگیری، قرار گرفتن در دل کار است. در کارآموزی شما دقیقاً در یک پروژه‌ی واقعی قرار می‌گیرید تا ضمن محک آموخته‌هایتان چیزهای جدیدی یاد بگیرید و تجربه کسب کنید.

اطلاعات بیشتر

مشاوره و کلاس خصوصی

اشتباه نکنید. مشاوره بگیرید. گاهی یک اشتباه تا چند میلیون تومان ممکن است برای شما زیان به همراه داشته باشد. من به صورت تلفنی، ریموت به دسکتاپ و حضوری آماده‌ی گفتگو با شما هستم.

اطلاعات بیشتر

دانلود برنامه‌های کاربردی

اگر در یکی از دوره‌های آموزشی من شرکت کرده‌اید و حالا می‌خواهید نرم‌افزار مربوط به آن دوره را دانلود کنید، این بخش مخصوص شماست. من مناسب‌ترین نسخه را برایتان در این صفحه قرار داده‌ام.

مشاهده و دانلود

در صورتی که سؤالی در رابطه با هر یک از خدمات من دارید، می‌توانید در تلگرام به شماره ۰۹۱۲۷۲۵۱۰۴۵ پیام دهید و یا بخش ارتباط با من (گوشه سمت راست، پایین همین صفحه) را باز کنید.

من در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی کلیه‌ی پیام‌های شما خواهم بود.